Show all products
Promotional products
Shtesat ushqimore
Elektronika
Kujdesi personal
Kujdesi shtëpiak
Për ta ndihmuar biznesin tuaj
Shtesat ushqimore

 

 

Projektimi i cilësisë, njëzet vite përvojë, aktivitete këmbëngulëse drejt përsosjes, zhvillimi i vazhdueshëm i prodhimit, vëmendja ndaj çdo detaji. Çka do të thotë kjo për ju? Shëndeti juaj.

 

produkt probiotik, produkt probiotik me fibra
Webshop price:
20.40 EUR
Ofertë speciale:
20.40 EUR
Viable Lactobacillus Acidophilus
Fara ngjitëse të Plantago Ovata
përforcues i performancës
Webshop price:
22.30 EUR
Ofertë speciale:
22.30 EUR
L-Arginine
Mangan
Acid Alpha Ketoglutaric
vitamina për bukuri
Webshop price:
22.30 EUR
Ofertë speciale:
22.30 EUR
Vitaminë A
Vitaminë C
Vitaminë B2
Niacinë
Vitaminë B6
Vitaminë B12
Kolinë
Silic
Zink
Bakër
Jod
Kolagjen të hidrolizuar
L-Methionine
L-Cysteine
Ekstrakt nga barishtja Horsetail (std. 6% silic)
Ekstrakt nga hithra organike (4:1)
qumësht blete
Webshop price:
9.50 EUR
Ofertë speciale:
9.50 EUR
Koncentrat të qumështit të bletës (6% HDA)(ekuivalent me 150 mg qumësht blete)
pararendës i vitaminës a
Webshop price:
9.10 EUR
Ofertë speciale:
9.10 EUR
Beta Karroten
mega dozë me vitaminë c
Webshop price:
12.90 EUR
Ofertë speciale:
12.90 EUR
Vitaminë C
mega dozë me vitaminë c
Webshop price:
15.80 EUR
Ofertë speciale:
15.80 EUR
Vitaminë C
Pluhur të kaçës organike
vitaminë c kompleks
Webshop price:
13.00 EUR
Ofertë speciale:
13.00 EUR
Vitaminë C
Pluhur kaçe
Kompleks bioflavonoide agrumesh
dozë e madhe me vitaminë c
Webshop price:
10.60 EUR
Ofertë speciale:
10.60 EUR
Vitaminë C
vitaminë c kompleks
Webshop price:
6.60 EUR
Ofertë speciale:
6.60 EUR
Vitaminë C
Pluhur kaçe
Pluhur agrumesh bioflavonoide
reduktues i kolesterolit
Webshop price:
15.00 EUR
Ofertë speciale:
15.00 EUR
Vaj nga fara e lirit
Pektin molle
Hudhër
Vitaminë C
Vitaminë E
Krom
Lecitinë
rregullues të oreksit
Webshop price:
12.50 EUR
Ofertë speciale:
12.50 EUR
Krom
formulë për humbjen e peshës
Webshop price:
14.10 EUR
Ofertë speciale:
14.10 EUR
Citrimax Citrimax (Garcinia cambogia)
Krom
Webshop price:
32.70 EUR
Ofertë speciale:
32.70 EUR
q10 antioxidants
Webshop price:
23.90 EUR
Ofertë speciale:
23.90 EUR
Koenzimë Q 10
Beta Karroten
Vitaminë E
Selen
parandalues në rritjen jo normale të qelizave
Webshop price:
33.00 EUR
Ofertë speciale:
33.00 EUR
Vitaminë C
Vitaminë B6
Vitaminë B2
Biotin
Arginin
Phenylalanine
Histidine
Methionine
Tryptophan
Tyrosine
Acid Malic
Adenine
pika vitamine d3
Webshop price:
18.60 EUR
Ofertë speciale:
18.60 EUR
Vitaminë D3
në mbështetje të sistemit digjestiv
Webshop price:
18.20 EUR
Ofertë speciale:
18.20 EUR
Digezyme enzimë këpurdhore
Veprimi Proteolytic, më së paku
a-Amylase, më së paku
Amylomaltose, më së paku
Veprimi Lipolytic, më së paku
Veprimi Cellulolytic, më së paku
Veprimi Laktozë, më së paku
në mbështetje të sistemit digjestiv
Webshop price:
17.60 EUR
Ofertë speciale:
17.60 EUR
Pancreatin
Farë e koprës
Rrënjë shafrani të Indisë
Acid L-Glutamic
Pepsin
Bromelain
Diastase
Protease
Papaja
nxitës energjie
Webshop price:
17.80 EUR
Ofertë speciale:
17.80 EUR
Kolinë
Ekstrakt Guarana (std. 22% kofeinë)
Lecitinë
Vitaminë C
Vitaminë E
Magnez
Zink
Selen
vaj i aguliçes së verdhë
Webshop price:
17.50 EUR
Ofertë speciale:
17.50 EUR
Vaj aguliçe
Acid Cis-linoleik
Acid Gamma-Linolenic
formulë për humbjen e peshës – me hoodia
Webshop price:
30.70 EUR
Ofertë speciale:
30.70 EUR
Pluhur Hoodia Gordonii
Garcinia Cambogia (std. 50% HCA)
Krom
kompleks vitaminash dhe mineralesh
Webshop price:
10.00 EUR
Ofertë speciale:
10.00 EUR
Beta Karroten
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Niacinë
Acid pantothenic
Vitaminë B6
Acidi folik
Vitaminë B12
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Biotin
Rutin
Kompleks Bioflavonoidesh limoni
Kompleks Hesperidin
Jod
Kalcium
Hekur
Magnez
Bakër
Zink
Krom
Selen
Mangan
Molibden
preparat hudhre
Webshop price:
9.30 EUR
Ofertë speciale:
9.30 EUR
Vaj nga ekstrakti i hudhrës (500:1)
Vaj nga ekstrakti i fletës së majdanozit (70:1)
preparat nga ginkgo biloba
Webshop price:
13.00 EUR
Ofertë speciale:
13.00 EUR
Ekstrakt nga Ginkgo Biloba (std. 24% flavonglycosides)
preparat alkalinë
Webshop price:
15.40 EUR
Ofertë speciale:
15.40 EUR
Gjethe të Jonxhës
Magnez
nxitës imuniteti me thundër të maces (lloj barishteje - uncaria tomentosa)
Webshop price:
31.00 EUR
Ofertë speciale:
31.00 EUR
Pluhur nga thundra e maces
Zink (glukonat)
Përmban zink elementar
vitaminë në formë të lëngshme për të vegjël
Webshop price:
12.50 EUR
Ofertë speciale:
12.50 EUR
Vitaminë A
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Niacinamide
Acid pantothenic
Vitaminë B6
Vitaminë B12
hekur me vitaminë c
Webshop price:
8.50 EUR
Ofertë speciale:
8.50 EUR
Kompleks bioflavonoide agrumesh
Hekur
Vitaminë C
hekur me vitaminë c
Webshop price:
7.20 EUR
Ofertë speciale:
7.20 EUR
Hekur
Vitaminë C
Kompleks bioflavonoide agrumesh
kompleks për mbrojtjen e nyjave
Webshop price:
28.60 EUR
Ofertë speciale:
28.60 EUR
Glukozaminë HCI (guacë deti)
Kondroitin sulfat
Metil-Sulfonil-Metani
Glycosaminoglycan
Acid hyaluronic
Cetyl myristoleate (CMT)
Ekstrakt nga druri indian i tamianit (std. 25% acid temiani)
Filipendula ulmaria
Ekstrakt xhenxhefili (95%)
Zink (glukonat)
Mangan (gluconat)
kompleks për mbrojtjen e nyjave
Webshop price:
33.00 EUR
Ofertë speciale:
33.00 EUR
Glukozaminë sulfat
Kondroitin sulfat
Acid hyaluronic
Metil-Sulfonil-Metani
Ekstrakt nga druri indian i tamianit (std. 25% acid temiani)
Filipendula ulmaria
Ekstrakt xhenxhefili (std. 25% curcumin)
Zink
Mangan
ndihmon kundër herpesit
Webshop price:
14.20 EUR
Ofertë speciale:
14.20 EUR
L-Lysine
Vitaminë C
vitaminë c për fëmijë
Webshop price:
7.40 EUR
Ofertë speciale:
7.40 EUR
Vitaminë C
multivitaminë për fëmijë
Webshop price:
9.50 EUR
Ofertë speciale:
9.50 EUR
Beta Karroten
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Vitaminë B6
Vitaminë B12
Vitaminë D
Niacinamide
Acid pantothenic
Acidi folik
Biotin
Inositol
Kalcium
Fosfor
Jod
Hekur
Magnez
Bakër
Zink
Mangan
Kalium
Selen
Krom
vitaminë c në formë të lëngshme
Webshop price:
16.10 EUR
Ofertë speciale:
16.10 EUR
Vitaminë C
Bioflavonoide agrumesh
Pluhur kaçe
Rutin
Hesperidin
Pluhur nga qershia barbados (acerolë)
formulë alkaline e formës së lëngshme
Webshop price:
30.70 EUR
Ofertë speciale:
30.70 EUR
Liquid Chlorophyll përbërësit aktiv/5 ml
për mbrojtje të mëlçisë
Webshop price:
35.00 EUR
Ofertë speciale:
35.00 EUR
L-Arginine
L-Cysteine
L- Ornithine
Methionine
Acid Alpha Ketoglutaric
L-Carnitine
Kolinë
Ekstrakt silimarinë
Acid Alpha Lipoic
Krom
Selen
Webshop price:
21.00 EUR
Ofertë speciale:
21.00 EUR
Luteinë
magnesium, zinc + b6
Webshop price:
12.70 EUR
Ofertë speciale:
12.70 EUR
Magnez
Zink
Vitaminë B6
në mbështetje të sistemit digjestiv
Webshop price:
7.40 EUR
Ofertë speciale:
7.40 EUR
Enzim Papaja
mega dozë me vitaminë b
Webshop price:
27.10 EUR
Ofertë speciale:
27.10 EUR
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Niacinë
Acidi folik
Acid pantothenic
Vitaminë B6
Biotin
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Vitaminë B12
mega dozë q10 me antioksidante
Webshop price:
37.00 EUR
Ofertë speciale:
37.00 EUR
Koenzimë Q 10
Beta Karroten
Vitaminë E
Selen
zink organik
Webshop price:
8.30 EUR
Ofertë speciale:
8.30 EUR
Zink
mega dozë antioksidante
Webshop price:
29.70 EUR
Ofertë speciale:
29.70 EUR
Beta Karroten
Retinol
Lycopene Complex
Vitaminë C
Vitaminë E
Selen
Zink
Mangan
Koenzimë Q 10
L-Cysteine
L-Glutathione
Acid Alpha Lipoic
Ekstrakt nga Ginkgo Biloba (std. 24% flavonglycosides)
Ekstrakt nga çaji i gjelbër 15.0 mg (std. 20% polifenol)
Ekstrakt boronice (std. 25% anthocyanins)
formulë për menopauzë
Webshop price:
28.60 EUR
Ofertë speciale:
28.60 EUR
Vitaminë A
Beta Karroten
Vitaminë D3
Vitaminë C
Vitaminë E
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Niacinamide
Acidi folik
Acid pantothenic
Vitaminë B6
Vitaminë B12
Biotin
Acidi para amino benzoik
Kolinë
Inositol
Kalcium
Magnez
Zink
Bakër
Hekur
Mangan
Jod
Selen
Krom
Molibden
Bor
Barishte Equisetum
Rrënjë nga Angelica sinensis (barishte)
Xhensen Siberian
Rrënjë jamballi
Rrënjë nga cohoshi i zi
Gjëmbaç
Erëz piper
Kompleks bioflavonoid
përforcues i rritjes natyrale
Webshop price:
23.30 EUR
Ofertë speciale:
23.30 EUR
L-Arginine Pyroglutamate
L- Ornithine
L-Lysine HCL
L-Glycine
L-Glutamine
GABA
Vitaminë B6
Vitaminë C
Lecitinë
Krom
Ekstrakt nga fasulja e re
multivitaminë për shtatzëna dhe gji-dhënëse
Webshop price:
14.80 EUR
Ofertë speciale:
14.80 EUR
Beta Karroten
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Nicotinamide
Vitaminë B6
Acid pantothenic
Vitaminë B12
Biotin
Acidi folik
Acidi para amino benzoik
Kolinë
Inositol
Kalcium
Magnez
Zink
Mangan
Hekur
Bakër
Jod
Krom
fibër tableta me kaktus nopal
Webshop price:
23.30 EUR
Ofertë speciale:
23.30 EUR
Nopal
alga alkaline dhe aloe vera
Webshop price:
44.50 EUR
Ofertë speciale:
44.50 EUR
Tretje farmaceutike Ekstrakt nga çaji i gjelbër (std. 45% ECGC), Ekstrakt nga farat e rrushit (st
Përzierje farmaceutike e ekstrakteve të gjitha perimeve të detit Alaria marginata, Ascophyllum
Ekstrakt Pau D’Arco (dhjetë herë i përqendruar )
Koncentrat i boronicës së kuqe
Ekstrakt panxhari
Ekstrakt karrote
Kompleks mineralesh të imëta
omega-3 concentrate
Webshop price:
16.30 EUR
Ofertë speciale:
16.30 EUR
Vaj peshku të përqendrimit të lartë
EPA (acid eicosapentaenoic)
DHA (acid docosahexaenoic)
vaj rigoni
Webshop price:
19.60 EUR
Ofertë speciale:
19.60 EUR
Vaj nga ekstrakti i fletës së rigoni (std. 3.5% Carvacrol)
lëng bio acai
Webshop price:
34.00 EUR
Ofertë speciale:
34.00 EUR
Fruta të acait organik
Webshop price:
96.00 EUR
Ofertë speciale:
96.00 EUR
lëng noni organik
Webshop price:
47.20 EUR
Ofertë speciale:
47.20 EUR
Sedimente të frutave noni (Morinda citrifolia)
Webshop price:
133.50 EUR
Ofertë speciale:
133.50 EUR
pika oksigjeni
Webshop price:
44.50 EUR
Ofertë speciale:
44.50 EUR
Oksigjen i stabilizuar (12000 PPM)
preparat xhenseni
Webshop price:
14.20 EUR
Ofertë speciale:
14.20 EUR
Xhensen panax nga Korea
formulë kundër parazitëve dhe mikrobeve
Webshop price:
28.00 EUR
Ofertë speciale:
28.00 EUR
Frutat e Quisqualis indica
Pluhur Chenopodium ambrosioides
Ekstrakt berberis (6% Alkaloide)
Mira gomë-rrëshirë
Vaj karafili
Ekstrakt Pau d`Arco (4:1)
Pluhur nga arra e zezë
Vaj nga arra e zezë
Ekstrakt nga fara e grejfrutit
Pluhur hudhre
lëng noni
Webshop price:
42.40 EUR
Ofertë speciale:
42.40 EUR
Sedimente të frutave noni (Morinda citrifolia)
preparat nga noni
Webshop price:
26.70 EUR
Ofertë speciale:
26.70 EUR
Noni (Morinda citrifolia)
kompleks mineralesh
Webshop price:
12.70 EUR
Ofertë speciale:
12.70 EUR
Kalcium
Magnez
Zink
Mangan
Hekur
Bakër
Molibden
Jod
Krom
Selen
preparat seleni
Webshop price:
7.00 EUR
Ofertë speciale:
7.00 EUR
Selen
për mbrojtje të prostatës
Webshop price:
33.00 EUR
Ofertë speciale:
33.00 EUR
Ekstrakt nga kokrrat e Saw Palmetto (lloj palme)(std. 45% EFA & sterol)
Ekstrakt nga fleta e hithrës therëse 4:1 (std. 1% acid silik)
Pluhur nga fara e lirit
Ekstrakt nga lëvorja e Pygeum Africanum (barishte) (std. 2.5% sterol)
Bioperine
Zink
Selen
Lycopene
pro dhe prebiotikë
Webshop price:
17.80 EUR
Ofertë speciale:
17.80 EUR
Kultivim Probiotik CFU Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium longum Lactobacillus rhamnosus
Fruto-Oligo-Saharide (FOS)
Webshop price:
23.40 EUR
Ofertë speciale:
23.40 EUR
yucca detoksikuese (shkurre nga familja asparagaceae)
Webshop price:
11.40 EUR
Ofertë speciale:
11.40 EUR
Pluhur Yucca
resveratrol me q10
Webshop price:
27.60 EUR
Ofertë speciale:
27.60 EUR
Ekstrakt resveratrol (50% Trans-Resveratrol)
Ekstrakt nga farat e rrushit
Koenzimë Q 10
preparat kundër stresit
Webshop price:
27.00 EUR
Ofertë speciale:
27.00 EUR
Koncentrat Rhodiola 5:1 (ekuivalent gjer 500 mg pluhur)
Zink
nxitës imuniteti në formë të lëngshme
Webshop price:
28.60 EUR
Ofertë speciale:
28.60 EUR
Vitaminë C
Zink
Ekstrakt nga shtogu i zi
Tretje bimore farmaceutike (Ekstrakt nga Echinacea Purpurea, ekstrakt nga Echinacea Angustifolia org
multivitaminë superiore
Webshop price:
13.80 EUR
Ofertë speciale:
13.80 EUR
Gjethe të Ginkgo Biloba
Superoxide dismutase
Beta Karroten
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Niacinë
Acid pantothenic
Vitaminë B6
Acidi folik
Vitaminë B12
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Biotin
Kompleks bioflavonoid
Kompleks Hesperidin
Hekur
Bakër
Zink
Mangan
Krom
Selen
Molibden
Jod
L-Glutathione
Ekstrakt nga fara e grejfrutit
Luteinë
Ekstrakt nga lëvorja e pishës
kërce të peshkaqenit
Webshop price:
26.50 EUR
Ofertë speciale:
26.50 EUR
Kërc peshkaqeni
formulë për humbjen e peshës
Webshop price:
24.40 EUR
Ofertë speciale:
24.40 EUR
Çaj i gjelbër (std. 95% Polifenol)
Nopal
L-Carnitine
Farë e koprës
Shafrani i Indisë
Xhenxhefil
Krom
Lecitinë
Garcinia Cambogia (std. 50% HCA)
antioksidant për mushkëri të shëndosha
Webshop price:
19.40 EUR
Ofertë speciale:
19.40 EUR
Spec i kuq
Vitaminë C
Vitaminë E
Zink
Selen
Koenzimë Q 10
Ekstrakt nga gjethet e çajit të gjelbër (std. 20% polifenol)
Ekstrakt shege
produkt kompleks alkalizues
Webshop price:
24.40 EUR
Ofertë speciale:
24.40 EUR
Pluhur spiruline
Pluhur klorele
Pluhur nga bari i grurit
Pluhur jonxhe
Preparat farmaceutik 140 mg Pluhur nga farat e selinos, pluhur leshterik, pluhur lakre, pluhur spina
produkt me alga alkalizuese
Webshop price:
10.90 EUR
Ofertë speciale:
10.90 EUR
Spirulinë
vitaminë b kompleks – lehtësues stresi
Webshop price:
10.90 EUR
Ofertë speciale:
10.90 EUR
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Vitaminë B6
Niacinë
Acid pantothenic
Vitaminë B12
Vitaminë C
Acidi folik
Kolinë
Inositol
Magnez
preparat kalcium-magnez
Webshop price:
11.40 EUR
Ofertë speciale:
11.40 EUR
Kalcium
Magnez
Webshop price:
14.30 EUR
Ofertë speciale:
14.30 EUR
absorbim i shpejtë q10
Webshop price:
22.30 EUR
Ofertë speciale:
22.30 EUR
Koenzimë Q 10
q10 kompleks
Webshop price:
32.00 EUR
Ofertë speciale:
32.00 EUR
Koenzimë Q 10
Beta Karroten
Vitaminë E
Selen
mega dozë multivitaminash
Webshop price:
33.90 EUR
Ofertë speciale:
33.90 EUR
Vitaminë A
Vitaminë C
Vitaminë D
Vitaminë E
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Niacinë
Acid pantothenic
Vitaminë B6
Acidi folik
Vitaminë B12
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Biotin
Rutin
Kompleks bioflavonoid
Kompleks Hesperidin
L-Glutathione
L-Cysteine
Pluhur kaçe
Kalcium
Magnez
Jod
Zink
Mangan
Hekur
Bakër
Selen
Krom
Bor
Molibden
lecitina nga soja
Webshop price:
11.10 EUR
Ofertë speciale:
11.10 EUR
Soja Lecitin
lecitina nga soja
Webshop price:
25.40 EUR
Ofertë speciale:
25.40 EUR
Soja Lecitin
formulë e lëngshme për humbjen e peshës
Webshop price:
35.00 EUR
Ofertë speciale:
35.00 EUR
Mangan
Krom
Përzierje proteinash: (nga kolagjeni i hidrolizuar) Profili tipik: L-alanine, L-arginine, L-asparti
Përzierje farmaceutike Ekstrakt nga fara e grejpfrutit, Aloe vera në formë xheli, ekstrakt aguli
lecitina nga soja
Webshop price:
24.40 EUR
Ofertë speciale:
24.40 EUR
Kompleks Soybean Phosphatide (Phosphatidylcholine minimum 420 mg)
kundër problemeve urinare
Webshop price:
22.80 EUR
Ofertë speciale:
22.80 EUR
D-Manoza
Ekst. nga frutat e boronicës së kuqe 12:1 (std. 30% polifenol)
Vitaminë C
Ekstrakt nga fleta e lakrës 4:1
Ekstrakt nga fleta e hithrës therëse 4:1 (std. 1% acid silik)
Ekstrakt nga fleta e barishtes agathosma 4:1
Ekstrakt nga fleta e barishtes Arctostaphylos uva-ursi 4:1
për mbrojtje të venave
Webshop price:
26.50 EUR
Ofertë speciale:
26.50 EUR
Vitaminë C
Metil-Sulfonil-Metani
Kompleks Oligomeric Proanthocyanidins (nga ekstrakti i farës së rrushit)
Ekstrakt nga rrënja e xhenxhefilit (std. 40% gingerole)
Ekstrakt xhenxhefili (std. 25% curcumin)
Kompleks Hesperidin
kompleks nxitës imuniteti
Webshop price:
25.20 EUR
Ofertë speciale:
25.20 EUR
Ekstrakt nga fleta e ullirit (std. 15% oleuropein)
L-Lysine
Ekst. nga lëvorja e thundrës së maces (std. 4% oxindole alkaloide)
Ekstrakt nga Pau d`Arco 4:1 (std. 3% alkaloide)
Ekstrakt nga rrënja e Echinaceas (std. 3.5% echinacosides)
Zink
multivitaminë për grupin e gjakut 0
Webshop price:
16.40 EUR
Ofertë speciale:
16.40 EUR
Beta Karroten
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Niacinë
Acid pantothenic
Vitaminë B6
Acidi folik
Vitaminë B12
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Biotin
Rutin
Kompleks bioflavonoide agrumesh
Kompleks Hesperidin
Jod
Kalcium
Magnez
Hekur
Bakër
Zink
Krom
Selen
Mangan
Molibden
Bor
Silic
L-Glutathione
L-Cysteine
Pluhur Yucca
Rrënjë jamballi
Ekstrakt xhenxhefili (95%)
Majdanoz
Kumbull
Boronicë
Rrepë
multivitaminë për grupin e gjakut a
Webshop price:
16.40 EUR
Ofertë speciale:
16.40 EUR
Beta Karroten
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Vitaminë B6
Vitaminë B12
Niacinë
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Biotin
Acid pantothenic
Acidi folik
Rutin
Kompleks bioflavonoide agrumesh
Kompleks Hesperidin
Kvercetin
Betain HCl
Jod
Kalcium
Magnez
Hekur
Bakër
Zink
Krom
Selen
Mangan
Kalium
Molibden
Bor
Vanadijum
Nikal
Silic
L-Glutathione
L-Cysteine
Bromelain
Gjethe murrizi (std. 2% flavonoide)
Ekstrakt nga gjethet e çajit të gjelbër (std. 20% polifenol)
Majdanoz
Kumbull
Rigon
Ekstrakt nga rrënja e xhenxhefilit (std. 40% gingerole)
Boronicë
multivitaminë për grupin e gjakut ab
Webshop price:
16.40 EUR
Ofertë speciale:
16.40 EUR
Beta Karroten
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Vitaminë B6
Vitaminë B12
Niacinë
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Biotin
Acid pantothenic
Acidi folik
Rutin
Kompleks bioflavonoide agrumesh
Kompleks Hesperidin
Kvercetin
Betain HCl
Jod
Kalcium
Magnez
Hekur
Bakër
Zink
Krom
Selen
Mangan
Kalium
Molibden
Bor
Nikal
Silic
L-Glutathione
L-Cysteine
Bromelain
Ekstrakt nga lëkura e rrushit të kuq
Gjethe selino
Brokoli
Hudhër
Boronicë
Ekstrakt nga rrënja e xhenxhefilit (std. 40% gingerole)
multivitaminë për grupin e gjakut b
Webshop price:
16.40 EUR
Ofertë speciale:
16.40 EUR
Beta Karroten
Vitaminë E
Vitaminë C
Vitaminë B1
Vitaminë B2
Vitaminë B6
Vitaminë B12
Niacinë
Kolinë
Inositol
Acidi para amino benzoik
Biotin
Acid pantothenic
Acidi folik
Rutin
Kompleks bioflavonoide agrumesh
Kompleks Hesperidin
Betain HCl
Jod
Kalcium
Magnez
Hekur
Zink
Krom
Selen
Mangan
Kalium
Molibden
Bor
Silic
L-Glutathione
L-Cysteine
Lecitinë
Bromelain
Majdanoz
Brokoli
Ekstrakt nga këpurdha Reishi
Ekstrakt nga këpurdha Shiitake
Bakër
Rrënjë jamballi
Ekstrakt shtogu
përforcues i performancës për meshkuj
Webshop price:
10.60 EUR
Ofertë speciale:
10.60 EUR
Rrënjë të xhensenit siberian
Rrënjë nga muira puama
Kokrra nga bima catuaba
Gjethe nga shkurrja damiana
Rrënjë nga bima sarsaparilla
Rrënjë nga bima maca
Rrënjë hithre
Ekstrakt Guarana (std. 22% kofeinë)
përforcues i performancës për femra
Webshop price:
14.40 EUR
Ofertë speciale:
14.40 EUR
Gjethe nga shkurrja damiana
Rrënjë suma (xhensen brazilian)
Kokrra nga bima catuaba
Rrënjë nga bima maca
Rrënjë nga bima sarsaparilla
Kokrra nga Saw Palmetto (lloj palme)
Rrënjë nga aletris farinosa (barishte)
Ekstrakt Guarana (std. 22% kofeinë)
preparat me vitaminë e
Webshop price:
10.60 EUR
Ofertë speciale:
10.60 EUR
Vitaminë E
lëvore e shelgut me acid salicilik
Webshop price:
11.10 EUR
Ofertë speciale:
11.10 EUR
Lëvore e shelgut të bardhë
formulë për humbje në peshë
Webshop price:
24.40 EUR
Ofertë speciale:
24.40 EUR
Vitaminë C
Niacinë
Vitaminë B6
Vitaminë B12
Krom
L-Arginine
L-Lysine
L-Glutamine
L- Ornithine
L-fenilalanine
L-Carnitine
Tyrosine
antioksidant me mangosten (garcinia mangostana)
Webshop price:
23.30 EUR
Ofertë speciale:
23.30 EUR
Ekstrakt Xanthosteen (std. 10% alpha-mangostin, 20% polifenol)
Tretje farmaceutike Ekstrakt nga çaji i gjelbër (std. 45% ECGC), Ekstrakt nga farat e rrushit (st
antioksidant i formës së lëngshme me mangosten
Webshop price:
46.60 EUR
Ofertë speciale:
46.60 EUR
Lëng nga fruta e Mangostenit (Garcinia Mangostana)
Lëng rrushi të kuq
Lëng luleshtrydhe
Lëng boronice të kuqe
Lëng mjedre
Lëng vishnje
Lëng molle
Lëng dardhe
Lëng dardhe pure
Lëng boronice
antioksidant me gingko
Webshop price:
9.80 EUR
Ofertë speciale:
9.80 EUR
Beta Karroten
Vitaminë C
Vitaminë E
Selen
Gjethe të Ginkgo Biloba
Elektronika

 

 

Teknologjia e re dhe projektimi i avancuar në një pako kompakte dhe atraktive. Një pjesë e madhe e hulumtimeve dhe avancimeve të patentuara janë përfshirë në krijimin e produkteve dhe sistemeve të cilat paraqesin performancë të shkëlqyeshme, kursim të energjisë, dhe qëndrueshmëri. Rezultat i kësaj është përdorimi afat-gjatë dhe pa probleme i pajisjeve tuaja të preferuara shëndetësore.

 

pajisje për filtrimin e ujit
Webshop price:
1 559.00 EUR
Ofertë speciale:
1 559.00 EUR
Webshop price:
83.70 EUR
Ofertë speciale:
83.70 EUR
pajisje për biorezonancë
Webshop price:
570.00 EUR
Ofertë speciale:
570.00 EUR
mbrojtje nga elektrosmogu
Webshop price:
19.10 EUR
Ofertë speciale:
19.10 EUR
Kujdesi personal

Shëndeti i mirë fillon me një lëkurë të pastër dhe shkëlqyese. Ne përdorim elemente të pastra natyrale në prodhimin e produkteve për kujdes personal, të cilat ju ndihmojnë që ta pastroni dhe rigjallëroni trupi tuaj. Në këtë mënyrë ju do të ndiheni rehatshëm në lëkurën tuaj.

Webshop price:
22.98 EUR
Ofertë speciale:
22.98 EUR
kremi regjenerues
Webshop price:
9.50 EUR
Ofertë speciale:
9.50 EUR
kremi ushqyes
Webshop price:
9.50 EUR
Ofertë speciale:
9.50 EUR
losion hidrat pastrues
Webshop price:
11.70 EUR
Ofertë speciale:
11.70 EUR
krem kundër celulitit
Webshop price:
12.40 EUR
Ofertë speciale:
12.40 EUR
kozmetikë intime
Webshop price:
14.30 EUR
Ofertë speciale:
14.30 EUR
losion për duar dhe trup
Webshop price:
12.70 EUR
Ofertë speciale:
12.70 EUR
aloe vera shampoo
Webshop price:
5.20 EUR
Ofertë speciale:
5.20 EUR
krem për vena
Webshop price:
12.40 EUR
Ofertë speciale:
12.40 EUR
Kujdesi shtëpiak

 

 

 

 

Ne kujdesemi për planetin tonë aq sa edhe për shtëpinë tuaj të pastër. Prandaj, kjo është arsyeja përse ne kemi krijuar pastruesit natyral të padëmshëm për ambientin. Ndjehuni në shtëpi të këtij planeti.

 

 

eco glass cleaner
Webshop price:
7.40 EUR
Ofertë speciale:
7.40 EUR
eco bathroom cleaner
Webshop price:
7.40 EUR
Ofertë speciale:
7.40 EUR
eco multi-purpose cleaner
Webshop price:
7.40 EUR
Ofertë speciale:
7.40 EUR
eco toilet cleaner
Webshop price:
7.40 EUR
Ofertë speciale:
7.40 EUR
eco kitchen cleaning
Webshop price:
7.40 EUR
Ofertë speciale:
7.40 EUR
Për ta ndihmuar biznesin tuaj

 

 

Libra, audio programe, ueb faqe personale, lista të çmimeve, etj....Gjitha do t’i gjeni këtu për ta arritur më të mirën e biznesit tuaj.

 

Webshop price:
0.50 EUR
Ofertë speciale:
0.50 EUR
Webshop price:
3.00 EUR
Ofertë speciale:
3.00 EUR
Webshop price:
0.90 EUR
Ofertë speciale:
0.90 EUR
Webshop price:
40.00 EUR
Ofertë speciale:
40.00 EUR
Webshop price:
20.00 EUR
Ofertë speciale:
20.00 EUR
Webshop price:
0.25 EUR
Ofertë speciale:
0.25 EUR